Privatumo politika

Paskurinį kartą redaguota: Gruodžio 20 d., 2018

Ši privatumo politika reglamentuoja tai, kaip mes (“We Are Canna”) renkame, naudojame, palaikome ir atskleidžiame informaciją, surinktą iš besinaudojančių asmenų (“Vartotojas(-ai)”) svetainėje https://we-are-canna.com (“Svetainė”). Ši privatumo politika taikoma Svetainei ir visiems produktams bei paslaugoms, kurias siūlo “We Are Canna”.

Asmeninė identifikavimo informacija

Mes galime rinkti asmeninę identifikavimo informaciją iš Vartotojų įvairiais būdais, įskaitant, bet neapsiribojant, kai Vartotojai aplanko mūsų svetainę, užsiregistruoja svetainėje, pateikia užsakymą, užpildo kontaktinę formą ar naudodamiesi paslaugomis, funkcijomis ar ištekliais, kuriuos mes pateiksime mūsų svetainėje. Vartotojas gali būti paprašytas nurodyti vardą, el. pašto adresą, gyvenamosios vietos ir registracijos adresą, telefono numerį, kredito kortelės informaciją.

Tačiau vartotojai gali aplankyti mūsų svetainę ir anonimiškai.

Mes surinksime asmeninę identifikavimo informaciją iš Vartotojų tik tuo atveju, jei jie savanoriškai pateiks mums tokią informaciją. Naudotojai visada gali atsisakyti pateikti asmenišką identifikuojančią informaciją, tačiau tokiu atveju, tam tikros Svetainėje egzistuojančios funkcijos gali neveikti.

Neapacinė identifikavimo informacija

Galime rinkti asmeninę identifikavimo informaciją apie Vartotojus, kai jie sąveikauja su mūsų Svetaine. Ne asmeninė identifikavimo informacija gali apimti naršyklės pavadinimą, kompiuterio tipą ir techninę informaciją apie Vartotojus, sujungimo su mūsų Svetaine būdus, pvz., Operacinę sistemą ir naudojamus interneto paslaugų teikėjus bei kitą panašią informaciją.

Interneto naršyklės slapukai

Mūsų svetainė gali naudoti “slapukus”, kad pagerintų naudotojo patirtį. Naudotojo interneto naršyklė siunčia slapukus į kietąjį diską įrašų saugojimo tikslais ir kartais seka informaciją apie juos. Vartotojas gali pasirinkti nustatyti savo interneto naršyklę atsisakyti slapukų arba įspėti, kai siunčiami slapukai. Jei jie tai padarys, atkreipkite dėmesį, kad kai kurios svetainės dalys gali netinkamai veikti. Daugiau apie slapukus čia.

Kaip mes naudojame surinktą informaciją

“We Are Canna” renka ir naudoja naudotojų asmeninę informaciją šiais tikslais:

 • Gerinti klientų aptarnavimą
  Jūsų informacija padeda mums efektyviau atsakyti į jūsų užklausas.
 • Personalizuoti vartotojo patirtį
  Mes galime naudoti bendrą informaciją, kad suprastume, kaip mūsų Vartotojai kaip grupė naudojasi mūsų svetainėje teikiamomis paslaugomis ir ištekliais.
 • Pagerinti mūsų svetainę
  Mes nuolat siekiame tobulinti mūsų svetainės pasiūlymus, remdamiesi informacija ir atsiliepimais, kuriuos gauname iš jūsų.
 • Apdoroti sandorius
  Mes galime naudoti informaciją, kurią naudotojai pateikia apie save pateikdami užsakymą tik tam, kad suteiktume paslaugas ir įvykdytumėme užsakymus. Mes nesidaliname šia informacija su trečiosiomis šalimis, išskyrus tuos atvejus, kai tai būtina paslaugai teikti.
 • Siųsti periodinius el. laiškus
  El. pašto adresas, kurį Vartotojai pateikia apdorojant užsakymą, bus naudojamas tik išsiųsti informacijai ir atnaujinimams, susijusiams su jų užsakymu. Jis taip pat gali būti naudojamas atsakyti į jų užklausas ir (arba) kitus prašymus ar klausimus. Jei Vartotojas nusprendžia priimti mūsų naujienlaičius, jis gaus el. laiškus, kurie gali apimti įmonės naujienas, atnaujinimus, susijusią produkto ar paslaugų informaciją ir t.t. Jei bet kuriuo metu Vartotojas norėtų atsisakyti prenumeratos gauti el. laiškus ateityje, mes įtraukiame išsamias el.laiškų atsisakymo instrukcijas kiekvieno el. laiško apačioje arba Vartotojas gali susisiekti šiuo klausimu su mumis per mūsų svetainę.

Kaip mes apsaugome jūsų informaciją

Mes patvirtiname tinkamą duomenų rinkimo, saugojimo ir apdorojimo praktiką bei saugumo priemones, kad apsaugotume jūsų asmeninės informacijos, vartotojo vardo, slaptažodžio, sandorių informacijos ir kitų, mūsų svetainėje saugomų, duomenų konfidencialumą nuo neteisėtos prieigos, pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Jautrų ir asmeninių duomenų keitimasis tarp Svetainės ir jo Vartotojų vyksta per SSL apsaugotą ryšio kanalą ir yra šifruojamas ir saugomas skaitmeniniais parašais.

Trečiųjų šalių tinklalapiai

Vartotojai gali rasti reklamą ar kitą turinį mūsų svetainėje, kuri susieja su mūsų partnerių, tiekėjų, reklamuotojų, rėmėjų, licencijų išdavėjų ir kitų trečiųjų šalių svetainėmis ir paslaugomis. Mes nekontroliuojame turinio ar nuorodų, kurie rodomi šiose svetainėse, ir neatsakome už jų praktiką, naudojamą svetainėse. Be to, šios svetainės ar paslaugos, įskaitant jų turinį ir nuorodas, gali būti nuolat keičiamos. Šios svetainės ir paslaugos gali turėti savo privatumo politiką ir klientų aptarnavimo politiką. Naršymas ir sąveika su bet kuria kita svetaine, įskaitant svetaines, kuriose yra nuoroda į mūsų Svetainę, priklauso nuo tos svetainės taisyklių ir nuostatų.

Kiek laiko mes išsaugosime jūsų duomenis

Jei paliksite komentarą, komentaras ir jo metaduomenys bus saugomi neribotą laiką. Tai leidžia mums automatiškai atpažinti ir patvirtinti bet kokius tolesnius komentarus, o ne laikyti juos eilės tvarka.

Mes taip pat saugome, Vartotojų, kurie registruojasi mūsų tinklalapyje, asmeninę informaciją. Visi Vartotojai bet kada gali matyti, redaguoti ar ištrinti savo asmeninę informaciją (išskyrus tai, kad jie negali pakeisti naudotojo vardo) iš savo paskyros. Tinklalapio administratoriai taip pat gali matyti šią informaciją.

Kokias teisias turite į savo duomenims

Jei turite šioje svetainėje esančią paskyrą arba palikote komentarų, galite paprašyti gauti eksportuojamą jūsų turimų asmens duomenų failą, įskaitant bet kuriuos pateiktus mums duomenis. Taip pat galite paprašyti ištrinti visus jūsų turimus asmens duomenis. Tai neapima jokių duomenų, kuriuos privalome laikyti administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

Kur mes siunčiame jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti patikrinti naudojant automatizuotą šlamšto nustatymo paslaugą.

Pakeitimai šioje privatumo politikoje

“We Are Canna” turi diskreciją atnaujinti šią privatumo politiką bet kuriuo metu. Jei tai atliksime, peržiūrėkite atnaujinimo datą šio puslapio viršuje. Mes raginame naudotojus dažnai tikrinti šį puslapį, kad jie būtų informuoti dėl visų pakeitimų ir kaip mes padedame apsaugoti mūsų surinktą asmeninę informaciją. Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad jūsų atsakomybė yra periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką ir sužinoti apie pakeitimus.

Jūsų sutikimas su šiomis sąlygomis

Naudodamiesi šia svetaine jūs pareiškiate, kad sutinkate su šia politika ir paslaugų teikimo sąlygomis. Jei nesutinkate su šia politika, prašome nenaudoti mūsų Svetainės. Jūsų tolesnis Svetainės naudojimas po šios politikos pakeitimų paskelbimo bus laikomas jūsų pritarimu šiems pakeitimams.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, šios svetainės praktiką ar jūsų sąsają su šia svetaine, susisiekite su mumis adresu:

We Are Canna
5666GE, Geldrop, Nyderlandai
+31 63 014 9058
[email protected]

Slapukai

Paskurinį kartą redaguota: Gruodžio 20 d., 2018

Mūsų svetainė naudoja slapukus (kaip tai daro beveik visos svetainės) tam, kad galėtume suteikti jums geriausią patirtį mūsų tinklalapyje. Slapukai yra nedideli, elektroniniai duomenų failai, kurie svetainėje siunčiami į naršyklę ir yra saugomi jūsų sistemos kietajame diske, ir naudojami norint nustatyti jūsų pageidavimus, kai prisijungiate prie mūsų svetainių paslaugų, taip pat vykdant veiksmus mūsų svetainėje. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su šia politika ir sutinkate, kad We Are Canna naudoja slapukus pagal šios politikos sąlygas.

Yra du pagrindiniai slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Sesijos slapukai iš jūsų kompiuterio ištrinami, kai uždarote naršyklę, o nuolatiniai slapukai išlieka jūsų kompiuteryje, kol jie bus ištrinti arba kol pasibaigs jų galiojimas.

Slapukai mūsų svetainėje

We Are Canna šioje svetainėje naudoja šiuos griežtai būtinus slapukus:

 • Slapukai, skirti atsiminti pirkinių krepšelio daiktus
 • Slapukai, kurie teikia būtiniausias saugumo priemones
 • Slapukai, naudojami greitai įkeliant ir platinant turinį

Naudojamų slapukų pavyzdys

 • Jei paliksite komentarą mūsų svetainėje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, el. pašto adresą ir svetainę slapukuose. Tai yra jūsų patogumui – jums nereikės dar kartą užpildyti savo informacijos, kai paliekate kitą komentarą. Šie slapukai truks vienerius metus.
 • Jei turite paskyrą ir prisijungiate prie šios svetainės, mes nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų, jie yra ištrinami, kai uždaroma naršyklė.
 • Kai prisijungsite, mes taip pat sukursime kelis slapukus, kad išsaugotume jūsų prisijungimo informaciją ir ekrano pasirinkimus. Prisijungimo slapukai trunka dvi dienas, o ekrano parinkčių slapukai trunka vienerius metus. Jei pasirinksite “Remember Me”, jūsų prisijungimas išliks dvi savaites. Jei atsijungsite iš savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.
 • Jei redaguojate arba paskelbėte straipsnį, papildomas slapukas bus išsaugotas jūsų naršyklėje. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir tiesiog nurodomas tik ką redaguoto straipsnio pašto kodas. Jis baigiasi po 1 dienos.

“Google” slapukai

We Are Canna naudoja “Google Analytics”, kad galėtume analizuoti šios svetainės naudojimą. “Google Analytics” sukuria statistinę ir kitą informaciją apie svetainės naudojimą slapukuose, kurie saugomi naudotojų kompiuteriuose. Informacija, sukurta, susijusi su mūsų tinklalapiu, naudojama kurti ataskaitas apie svetainės naudojimą. “Google” saugo ir naudoja šią informaciją. “Google” privatumo politika pateikiama šiuo adresu: https://policies.google.com/privacy.

Galite atsisakyti, kad svetainės veikla būtų prieinama “Google Analytics”, įdiegus “Google Analytics” atsisakymo naršyklės priedą. Papildomas priedas neleidžia “Google Analytics” “JavaScript” (“gtag.js”, “ga.js”, “analytics.js” ir “dc.js”), kurie naudojami tinklalapiuose, dalytis informacija apie “Google Analytics” apie apsilankymo veiklą.

Naudojant “Google Analytics” atsisakymo naršyklės priedą neužkirs keliamų svetainių savininkams naudoti kitų priemonių svetainių analizės įvertinimui. Tai netrukdo siųsti duomenis į pačią svetainę ar kitais būdais žiniatinklio analizės paslaugoms.

Mūsų slapukai mums padeda:

 • Pagerinti svetainės greitį / saugumą
 • Leisti jums bendrinti puslapius su socialiniais tinklais, pvz., “Facebook”
 • Nuolat tobulinti mūsų tinklalapį

Mes nenaudojame slapukų:

 • Surinkti bet kokiai asmeninei informacijai (be jūsų specialaus leidimo)
 • Surinkti bet kokią slaptą informaciją (be jūsų specialaus leidimo)
 • Perduoti asmens duomenis trečiosioms šalims

Slapukų atsisakymas

Dauguma naršyklių leidžia atsisakyti priimti slapukus. Jei vartotojas nori išjungti slapukus, jis / ji turi tai padaryti iš interneto naršyklės. Mes rekomenduojame pasikonsultuoti su naršyklės žinyno skyriumi arba susipažinti su tinklalapiu apie slapukus, kuriame pateikiamos rekomendacijos visoms šiuolaikinėms naršyklėms.

PASTABA. Slapukų blokavimas turės neigiamą poveikį tam tikrų svetainių tinkamumui naudoti.

 

Kreditai. Šis dokumentas buvo sukurtas naudojant “Contractology” šabloną, kurį galima rasti adresu http://www.contractology.com.

 • No products in the cart.