We Are Canna internetinėje parduotuvėje prekes galima užsisakyti, bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Mes su jumis susisieksime el. paštu, kai gausime apmokėjimą ir būsime pasirengę išsiųsti užsakymą. Kai siunta bus išsiųsta, visą informaciją ir siuntos sekimo nuorodą gausite el. paštu. Nesulaukus apmokėjimo per 5 d.d. užsakymas anuliuojamas.

Tiesioginis banko pavedimas – Tiesioginiu banko pavedimu galite pervesti apmokėjimą už pasirinktus produktus tiesiogiai iš savo banko sąskaitos į mūsų įmonės banko sąskaitą. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, būsite nukreipti į apmokėjimo puslapį, kuriame rasite informaciją, reikalingą mokėjimui atlikti. Nepamirškite naudoti užsakymo ID mokėjimo paskirties laukelyje. Užsakymas pradedamas formuoti gavus apmokėjimą už produktus.

Mokėjimo kortelė – Šis apmokėjimo būdas skirtas atsiskaitymui kreditine / debetine kortele. Patogus ir greitas sprendimas atsiskaitymams internete. Apmokėjimą gauname iškart ir užsakymas pradedamas formuoti nedelsiant.

IDeal – Ši mokėjimo sistema apima Nyderlandų šalies bankus. Šis apmokėjimo būdas skirtas visiems, kurie nori apmokėti iš Nyderlandų banko sąskaitos.

* Jeigu nepavyksta apmokėti užsakymo, jeigu nurodėte neteisingus duomenis užsakymo formavimo metu ar domina kiti amokėjimo būdai, tokiu atveju susisiekite su mumis [email protected] 

  • No products in the cart.